Hotel Na Louži

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Kájovská 66, Český Krumlov 38101

Velmi dobré
dle 74 recenzí

89%

Jindřich Mácha
dospělý pár, 20.11.2017

Hotel Na Louži, situovaný v krásném historickém městečku Český Krumlov, nabízí svým hostům pohodné rodinné ubytování v 10 stylově zařízených dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zázemím a romantickou atmosférou minulosti. V celé budově hotelu jsou zachovány stovky let staré stavební prvky a historické detaily. Základní dispozice stavby je renesanční, průčelí a fasády klasicistní. Součástí hotelu je také stylová hospůdka, ve které si můžete dokonce zahrát na piano. Řidiči mohou za poplatek zaparkovat svůj vůz na některém ze tří blízkých hlídaných parkovišť.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Hotel Na Louži On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový-manželské postele
Dvoulůžkový-oddělené postele
Třílůžkový
Rodinný 2+2
Rodinný 2+2

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Na Louži Pokoje

Hotel Na Louži nabízí stylové ubytování v 10 zajímavě řešených hostinských pokojích. Každý z pokojů je jiný a nese název jmen bývalých majitelů. Celková kapacita hotelu je 27 lůžek rozdělených do dvou pater. K dispozici je 5 dvoulůžkových, 3 třílůžkové a 2 rodinné pokoje až pro čtyři osoby. Součástí vybavení pokojů je vlastní koupelna se sprchou, sociální zařízení, bezplatné bezdrátové internetové připojení a originální nábytek z počátku minulého století.

Hotel Na Louži Gastronomie

Chutné snídaně jsou podávány v hospůdce v přízemí domu. Stylová hospoda Hotelu Na Louži s atmosférou počátku minulého století pohodlně usadí až 35 hostů. Pochutnat si můžete na klasické české kuchyni a místních specialitách. Příjemné posezení u točeného piva z místního pivovaru Eggenberg nabízí letní zahrádka.

Hotel Na Louži Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:30

Hotel Na Louži Dostupnost

Hotel Na Louži sídlí v bezprostřední blízkosti náměstí Českého Krumlova. K autobusovému nádraží se dostanete pěší chůzí za cca 10 minut. K vzdálenějšímu vlakovému nádraží půjdete půl hodiny. Vjezd k hotelu je možný s povolením, které dostanete po příjezdu v recepci hotelu. Po vyložení zavazadel je nutné odvézt auto na parkoviště.

Hotel Na Louži Okolí

Český Krumlov, který je jednou z nejvýznamnějších městských památkových rezervací v ČR, sídlí v jižních Čechách na řece Vltavě. V blízkosti se nachází Národní park Šumava a Chráněná krajinná oblast Blanský les. K nejnavštěvovanějším místům historického města jistě patří Státní hrad a zámek Český Krumlov, Muzeum figurín a Muzeum útrpného práva, otáčivé hlediště či podhradí Latrán. Milovníci vodních sportů mohou navštívit nedalekou vodní nádrž Lipno.

Hotel Na Louži

Kájovská 66, Český Krumlov
Zobrazit celou mapu
WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.