Hotel Na Louži

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Kájovská 66, Český Krumlov 38101

Velmi dobré
dle 74 recenzí

89%

Jindřich Mácha
dospělý pár, 20.11.2017

Hotel Na Louži nabízí ubytování v prostředí Českého Krumlova, který leží na březích Vltavy. Romantické okolí přímo vybízí k procházkám přírodou. Město je navíc známé řadou svých historických památek.Hosté se mohou v hotelu ubytovat v 10 hostinských pokojích. V přízemí objektu je k dispozici stylová hospoda, kde se lze občas zaposlouchat i do hry na piáno nebo si na něj přímo zahrát. V celém objektu jsou zachovány stovky let staré stavební prvky a historické detaily. Zaparkovat je možné na některém ze tří blízkých hlídaných parkovišť za poplatek 150 Kč/parkovací karta/24 hod., karta k vyzvednutí na hotelu.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Hotel Na Louži On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový-manželské postele
Dvoulůžkový-oddělené postele
Třílůžkový
Rodinný 2+2
Rodinný 2+2

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Na Louži Pokoje

Hosté Hotelu Na Louži si mohou vybrat z 10 hostinských pokojů. K dispozici je 5 dvoulůžkových, 3 třílůžkové a 2 rodinné pokoje až pro čtyři osoby.Všechny pokoje mají vlastní atmosféru se zachováním historických prvků jsou označeny nějakým jménem vztahujícím se k rodinné tradici majitelů nebo k osobnostem spojeným s městem Český Krumlov. Součástí jejich vybavení je vlastní koupelna se sprchou, sociální zařízení, originální nábytek z počátku minulého století.

Hotel Na Louži Gastronomie

V přízemí Hotelu Na Louži se nachází stylová hospoda s atmosférou počátku minulého století. Usadí se zde až 35 hostů, kteří si mohou pochutnat na klasických českých specialitách doplněných o vynikající čepované světlé i černé pivo.V hospodě je umístěno piano, takže se návštěvníci při různých příležitostech mohou zaposlouchat do živé hudby.V létě je v provozu venkovní předzahrádka.

Hotel Na Louži Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:30

Hotel Na Louži Okolí

Hotel Na Louži se nachází poblíž náměstí v centru Českého Krumlova. Toto město je známé především díky svým historickým památkám.Turisté se mohou vydat na Křížovou horu, k cisterciáckému klášteru ve Zlaté Koruně, k jedinečnému skalnímu útvaru Čertova stěna nebo ke zřícenině hradu Dívčí Kámen. Nedaleko se nachází i vodní nádrž Lipno s řadou sportovního využití přímo na vodě. Pro cyklisty je na českokrumlovsku řada cyklistických tras.

Hotel Na Louži

Kájovská 66, Český Krumlov
Zobrazit celou mapu
WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.